Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie

Zespołu Szkół Publicznych w Zaborowie. Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie. Ul Stołeczna 182 05-083 Zaborów. Tel 022 7259716 fax 022 7259613 e-mail zspzaborowwp.pl.

OVERVIEW

This website szkolazaborow.org presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have audited three pages within the website szkolazaborow.org and found two websites interfacing with szkolazaborow.org. There is three contacts and locations for szkolazaborow.org to help you communicate with them. This website szkolazaborow.org has been online for nine hundred and sixty-three weeks, twenty days, fifteen hours, and thirteen minutes.
Locations
Online Since
Jan 2006

SZKOLAZABOROW.ORG RANKINGS

This website szkolazaborow.org is seeing variant quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for szkolazaborow.org

Traffic ranking (by month) for szkolazaborow.org

Traffic ranking by day of the week for szkolazaborow.org

SZKOLAZABOROW.ORG HISTORY

This website szkolazaborow.org was first recorded on January 16, 2006. It is now nine hundred and sixty-three weeks, twenty days, fifteen hours, and thirteen minutes young.
REGISTERED
January

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES SZKOLAZABOROW.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolazaborow.org Mobile Screenshot of szkolazaborow.org Tablet Screenshot of szkolazaborow.org

SZKOLAZABOROW.ORG HOST

I diagnosed that a lone root page on szkolazaborow.org took six hundred and seventy-two milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore our parsers consider szkolazaborow.org not secure.
77.55.179.196

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

I identified that this domain is employing the Apache/2 operating system.

Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie

DESCRIPTION

CONTENT

This website has the following in the homepage, "Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie." Our analyzers analyzed that the web page also stated " Ul Stołeczna 182 05-083 Zaborów." The Website also stated " Tel 022 7259716 fax 022 7259613 e-mail zspzaborowwp."

OTHER WEB SITES

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalasowej

Do następnego roku! To już druga w.

Obozy i wyjazdy narciarskie, snowboardowe, windsurfingowe

Najlepsze wakacje i ferie zimowe ze Szkołą Zdrowia! Nie wiesz, jak spędzić urlop, wakacje, czy też ferie zimowe. Koniecznie sprawdź naszą ofertę! To szkoła windsurfingu, kite, narciarska i snowboardowa, którą tworzy młoda, energiczna i doświadczona kadra. Organizujemy szkolenia, kursy, lekcje z instruktorem oraz krajowe i zagraniczne obozy i wyjazdy narciarskie. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych początkujących oraz zaawansowanych. Kids Camp 3 - 2015.

Obozy i wyjazdy narciarskie, snowboardowe, windsurfingowe

Szkoła żeglarstwa Toruń patent żeglarski - Szkoła Żeglarstwa - patent żeglarski Toruń

III Cykl Regat o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

Szkoła z pasją

Krystyna Szumilas nagrodziła zwycięzców IV edycji konkursu Otwarta szkoła. Podsumowanie Roku Szkoły z Pasją. Dobra szkoła to szkoła rozwijająca pasję dziecka. Szkołę z pasją tworzy cała społeczność lokalna - samorząd i wszystkie instytucje zajmujące się edukacją. Jeśli jest pasja w tym, co robimy, to dzieci również.